Yhteystiedot

Suomi markkina-alueena

Markkina-alueemme kattaa koko Suomen. Myynnin toimipisteemme sijaitsevat Lahdessa sekä pääkaupunkiseudulla. Tuotantomme sijaitsee Lahdessa.

Lahden toimipiste

Ilmarisentie 7 (PL 80)
15101 Lahti

Myynti palvelee Teitä Lahdessa ja pääkaupunkiseudulla:

Lahti - Ilmarisentie 7

Jukka Mikkola
asiakkuuspäällikkö
+358 44 736 0746
jukka.mikkola@ppd.fi
Jyrki Vattulainen
asiakkuuspäällikkö
+358 44 736 0732
jyrki.vattulainen@ppd.fi
Päivi Sinisalo
asiakkuuspäällikkö
+358 44 736 0751
paivi.sinisalo@ppd.fi

Pääkaupunkiseutu - Rälssitie 7A, 01510 Vantaa

Kari Vahala
asiakkuuspäällikkö
+358 400 711 651
kari.vahala@ppd.fi
Mikko Kallioranta
asiakkuuspäällikkö
+358 40 171 9155
mikko.kallioranta@ppd.fi
Merja Jokiaho
asiakkuuspäällikkö
+358 400 100 895
merja.jokiaho@ppd.fi
Nina Öström
myyntisihteeri, laskutus
+358 400 133 903
nina.ostrom@ppd.fi

Tuotanto - Lahti

Jyri Ruotsalainen
tuotantopäällikkö
+358 44 373 3660
jyri.ruotsalainen@ppd.fi
Petri Salovaara
tuotannonsuunnittelija
+358 44 736 0522
petri.salovaara@ppd.fi
Arja Kolehmainen
logistiikka-assistentti
+358 400 133 904
arja.kolehmainen@ppd.fi
Saija Sihvola
logistiikka ja sitomovastaava
+358 50 595 5979
saija.sihvola@ppd.fi

Tuotanto - Lahti / Prepress-aineistot

Jari Tarsa
prepress-operaattori
+358 400 133 914
jari.tarsa@ppd.fi
Timo Järveläinen
prepress-operaattori
+358 44 7360 736
timo.jarvelainen@ppd.fi
Sauli Koistinen
prepress-operaattori
+358 44 7360 735
sauli.koistinen@ppd.fi
Marja Liukkonen
prepress- ja digipaino-operaattori
+358 40 641 2362
marja.liukkonen@ppd.fi

PPD Studio - Rälssitie 7A, 01510 Vantaa

Reija Jokinen
graafinen suunnittelija
+358 40 013 3900
reija.jokinen@ppd.fi
Risto Mikander
taittaja
+358 400 133 911
risto.mikander@ppd.fi

Hallinto - Lahti

Sauli Vuorinen
toimitusjohtaja
+358 50 462 4565
sauli.vuorinen@ppd.fi